P38-10SAXE
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P38-10SAXE
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Foi de date: P38-10SAXE.pdf
Starea stocului 606 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 606 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P38-10SAXE
Număr parc P38-10SAXE Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 606 pcs Fișa cu date P38-10SAXE.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 10V
Tensiune - intrare 115 ~ 220 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.05% Reglementarea liniei 0.02%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 1.5A 115 ~ 220 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 1.5A