P37-24S/22
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P37-24S/22
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Foi de date: P37-24S/22.pdf
Starea stocului 615 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 615 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P37-24S/22
Număr parc P37-24S/22 Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 615 pcs Fișa cu date P37-24S/22.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - intrare 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Serie P3
Pachet / Caz 5-DIP Module Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.1% Reglementarea liniei 0.1%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 500mA 105 ~ 125 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 500mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P37-1XE
P37-1XE
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
In stoc: 847 pcs
Descarca: P37-1XE.pdf
RFQ
P37-1XA
P37-1XA
Producători: Daburn
In stoc: 753 pcs
Descarca: P37-1XA.pdf
RFQ
P37-24S-FST
P37-24S-FST
Descriere: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
In stoc: 630 pcs
Descarca: P37-24S-FST.pdf
P37-1X
P37-1X