P35-15S/22
Prezentarea produsului
Număr parc: P35-15S/22
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Foi de date: P35-15S/22.pdf
Starea stocului 611 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 611 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P35-15S/22
Număr parc P35-15S/22 Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 611 pcs Fișa cu date P35-15S/22.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - intrare 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 1.62" H (88.9mm x 63.5mm x 41.1mm) Serie P3
Pachet / Caz 5-DIP Module Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.1% Reglementarea liniei 0.1%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 300mA 105 ~ 125 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 300mA