P35-150SQX
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P35-150SQX
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Foi de date: P35-150SQX.pdf
Starea stocului 458 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 458 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P35-150SQX
Număr parc P35-150SQX Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 458 pcs Fișa cu date P35-150SQX.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 150V
Tensiune - intrare 100 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.2% Reglementarea liniei 0.2%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 100mA 100 ~ 125 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 100mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P35-15S
P35-15S
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
In stoc: 715 pcs
Descarca: P35-15S.pdf
RFQ
P35-150S/22
P35-150S/22
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
In stoc: 576 pcs
Descarca: P35-150S/22.pdf
RFQ
In stoc: 481 pcs
Descarca: P35-150S.pdf
P35-150SQ
P35-150SQ