P34-75S-04
Prezentarea produsului
Număr parc: P34-75S-04
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Foi de date: P34-75S-04.pdf
Starea stocului 622 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 622 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P34-75S-04
Număr parc P34-75S-04 Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 622 pcs Fișa cu date P34-75S-04.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 75V
Tensiune - intrare 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.2% Reglementarea liniei 0.05%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 150mA 105 ~ 125 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 150mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P34-75S/22
P34-75S/22
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
In stoc: 638 pcs
Descarca: P34-75S/22.pdf
RFQ
P34-5XE
P34-5XE
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
In stoc: 717 pcs
Descarca: P34-5XE.pdf
RFQ
P34-75SQX
P34-75SQX
In stoc: 552 pcs
Descarca: P34-75SQX.pdf
P34-75ST
P34-75ST
In stoc: 562 pcs
Descarca: P34-75ST.pdf
P34-5T
P34-5T
In stoc: 741 pcs
Descarca: P34-5T.pdf
P34-5W
P34-5W
In stoc: 633 pcs
Descarca: P34-5W.pdf
P34-5XA
P34-5XA