P34-250SXA
Prezentarea produsului
Număr parc: P34-250SXA
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Foi de date: P34-250SXA.pdf
Starea stocului 533 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 533 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P34-250SXA
Număr parc P34-250SXA Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 533 pcs Fișa cu date P34-250SXA.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 250V
Tensiune - intrare 105 ~ 230 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.2% Reglementarea liniei 0.05%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 40mA 105 ~ 230 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 40mA