P34-24SXA
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P34-24SXA
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Foi de date: P34-24SXA.pdf
Starea stocului 493 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 493 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P34-24SXA
Număr parc P34-24SXA Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 493 pcs Fișa cu date P34-24SXA.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - intrare 105 ~ 230 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.1% Reglementarea liniei 0.1%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 200mA 105 ~ 230 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 200mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P34-24SW
P34-24SW
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
In stoc: 503 pcs
Descarca: P34-24SW.pdf
RFQ
P34-24SX
P34-24SX
Producători: Daburn
In stoc: 526 pcs
Descarca: P34-24SX.pdf
RFQ
P34-24SAX
P34-24SAX
In stoc: 459 pcs
Descarca: P34-24SAX.pdf
P34-24T
P34-24T
Descriere: AC-DC POWER MODULE +/- 24VDC OUT
In stoc: 515 pcs
Descarca: P34-24T.pdf
P34-24W
P34-24W
In stoc: 504 pcs
Descarca: P34-24W.pdf
P34-24X
P34-24X