P34-10SXA
Prezentarea produsului
Număr parc: P34-10SXA
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Foi de date: P34-10SXA.pdf
Starea stocului 664 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P34-10SXA
Număr parc P34-10SXA Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 664 pcs Fișa cu date P34-10SXA.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 10V
Tensiune - intrare 105 ~ 230 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.1% Reglementarea liniei 0.1%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 250mA 105 ~ 230 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 250mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P34-10SQ
P34-10SQ
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
In stoc: 574 pcs
Descarca: P34-10SQ.pdf
RFQ
P34-12AX
P34-12AX
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
In stoc: 471 pcs
Descarca: P34-12AX.pdf
RFQ
P34-12
P34-12