P33-50SXA
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P33-50SXA
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Foi de date: P33-50SXA.pdf
Starea stocului 686 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 686 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P33-50SXA
Număr parc P33-50SXA Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 686 pcs Fișa cu date P33-50SXA.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 50V
Tensiune - intrare 105 ~ 230 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.2% Reglementarea liniei 0.05%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 100mA 105 ~ 230 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 100mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P33-50SQX
P33-50SQX
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
In stoc: 567 pcs
Descarca: P33-50SQX.pdf
RFQ
P33-5W
P33-5W
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
In stoc: 687 pcs
Descarca: P33-5W.pdf
RFQ
P33-50ST
P33-50ST
In stoc: 565 pcs
Descarca: P33-50ST.pdf
P33-5AX
P33-5AX
In stoc: 717 pcs
Descarca: P33-5AX.pdf
P33-5QX
P33-5QX
In stoc: 585 pcs
Descarca: P33-5QX.pdf
P33-5T
P33-5T