P33-250S/22
Prezentarea produsului
Număr parc: P33-250S/22
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Foi de date: P33-250S/22.pdf
Starea stocului 609 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 609 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P33-250S/22
Număr parc P33-250S/22 Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 609 pcs Fișa cu date P33-250S/22.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 250V
Tensiune - intrare 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Pachet / Caz 5-DIP Module Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.2% Reglementarea liniei 0.05%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 20mA 105 ~ 125 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 20mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P33-24X
P33-24X
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE +/- 24VDC OUT