P33-24S-04
Prezentarea produsului
Număr parc: P33-24S-04
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Foi de date: P33-24S-04.pdf
Starea stocului 646 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P33-24S-04
Număr parc P33-24S-04 Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 646 pcs Fișa cu date P33-24S-04.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - intrare 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.1% Reglementarea liniei 0.1%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 100mA 105 ~ 125 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 100mA