P33-18SXA
Prezentarea produsului
Număr parc: P33-18SXA
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Foi de date: P33-18SXA.pdf
Starea stocului 752 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P33-18SXA
Număr parc P33-18SXA Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 752 pcs Fișa cu date P33-18SXA.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 18V
Tensiune - intrare 105 ~ 230 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.05% Reglementarea liniei 0.02%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 100mA 105 ~ 230 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 100mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P33-18ST
P33-18ST
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
In stoc: 751 pcs
Descarca: P33-18ST.pdf
RFQ
P33-18W
P33-18W
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE +/- 18VDC OUT