P33-10S-04
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P33-10S-04
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Foi de date: P33-10S-04.pdf
Starea stocului 672 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P33-10S-04
Număr parc P33-10S-04 Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 672 pcs Fișa cu date P33-10S-04.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 10V
Tensiune - intrare 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.1% Reglementarea liniei 0.1%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 150mA 105 ~ 125 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 150mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P33-10S-FST
P33-10S-FST
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
In stoc: 740 pcs
Descarca: P33-10S-FST.pdf
RFQ
P33-10S
P33-10S
Producători: Daburn