P32-75S-04
Prezentarea produsului
Număr parc: P32-75S-04
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Foi de date: P32-75S-04.pdf
Starea stocului 587 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 587 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P32-75S-04
Număr parc P32-75S-04 Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 587 pcs Fișa cu date P32-75S-04.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 75V
Tensiune - intrare 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.2% Reglementarea liniei 0.05%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 35mA 105 ~ 125 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 35mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P32-75SAX
P32-75SAX
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
In stoc: 514 pcs
Descarca: P32-75SAX.pdf
RFQ
P32-5XA
P32-5XA
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
In stoc: 760 pcs
Descarca: P32-5XA.pdf
RFQ
P32-5T
P32-5T
In stoc: 740 pcs
Descarca: P32-5T.pdf
P32-75S/22
P32-75S/22
In stoc: 661 pcs
Descarca: P32-75S/22.pdf
P32-75SQ
P32-75SQ
In stoc: 632 pcs
Descarca: P32-75SQ.pdf
P32-5W
P32-5W
In stoc: 597 pcs
Descarca: P32-5W.pdf
P32-5XE
P32-5XE
In stoc: 681 pcs
Descarca: P32-5XE.pdf
P32-75ST
P32-75ST
In stoc: 576 pcs
Descarca: P32-75ST.pdf
P32-5X
P32-5X
In stoc: 610 pcs
Descarca: P32-5X.pdf
P32-75SQX
P32-75SQX
In stoc: 538 pcs
Descarca: P32-75SQX.pdf
P32-75S
P32-75S
In stoc: 705 pcs
Descarca: P32-75S.pdf
P32-75S-FST
P32-75S-FST
In stoc: 614 pcs
Descarca: P32-75S-FST.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW