P32-50SXA
P32-50SXA
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
In stoc: 675 pcs
Descarca: P32-50SXA.pdf
RFQ
P32-50SQ
P32-50SQ
Producători: Daburn
In stoc: 715 pcs
Descarca: P32-50SQ.pdf
RFQ
P32-50SQX
P32-50SQX
In stoc: 652 pcs
Descarca: P32-50SQX.pdf
P32-5AX
P32-5AX
Descriere: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
In stoc: 714 pcs
Descarca: P32-5AX.pdf
P32-5Q
P32-5Q
In stoc: 672 pcs
Descarca: P32-5Q.pdf
P32-50S/22
P32-50S/22
In stoc: 692 pcs
Descarca: P32-50S/22.pdf
P32-50SXE
P32-50SXE
In stoc: 693 pcs
Descarca: P32-50SXE.pdf
P32-5QX
P32-5QX
In stoc: 752 pcs
Descarca: P32-5QX.pdf
P32-50SAX
P32-50SAX
In stoc: 628 pcs
Descarca: P32-50SAX.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW