P32-48SXE
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P32-48SXE
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
Foi de date: P32-48SXE.pdf
Starea stocului 708 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 708 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P32-48SXE
Număr parc P32-48SXE Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 708 pcs Fișa cu date P32-48SXE.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - intrare 105 ~ 240 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.2% Reglementarea liniei 0.2%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 50mA 105 ~ 240 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 50mA