P32-18SXE
Prezentarea produsului
Număr parc: P32-18SXE
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Foi de date: P32-18SXE.pdf
Starea stocului 645 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 645 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P32-18SXE
Număr parc P32-18SXE Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 645 pcs Fișa cu date P32-18SXE.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 18V
Tensiune - intrare 105 ~ 240 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Serie P3
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.05% Reglementarea liniei 0.02%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 50mA 105 ~ 240 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 50mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P32-18X
P32-18X
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE +/- 18VDC OUT
In stoc: 681 pcs
Descarca: P32-18X.pdf
RFQ
P32-18XE
P32-18XE
Producători: Daburn
In stoc: 579 pcs
Descarca: P32-18XE.pdf
RFQ
P32-18ST
P32-18ST
Descriere: AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
In stoc: 716 pcs
Descarca: P32-18ST.pdf
P32-18SX
P32-18SX