P32-12SM/22
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P32-12SM/22
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Foi de date: P32-12SM/22.pdf
Starea stocului 833 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 833 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P32-12SM/22
Număr parc P32-12SM/22 Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 833 pcs Fișa cu date P32-12SM/22.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - intrare 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm) Serie P3
Pachet / Caz 5-DIP Module Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.1% Reglementarea liniei 0.1%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 100mA 105 ~ 125 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 100mA
Aprobări CE, cURus, UL Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P32-12SMX
P32-12SMX
Producători: Daburn
Descriere: AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
In stoc: 816 pcs
Descarca: P32-12SMX.pdf
RFQ
P32-12SMQ
P32-12SMQ
Producători: Daburn
In stoc: 697 pcs
Descarca: P32-12SMQ.pdf
RFQ
P32-12SM
P32-12SM