P31-12MXA
DaburnDaburn
Daburn
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P31-12MXA
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Foi de date: P31-12MXA.pdf
Starea stocului 603 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P31-12MXA
Număr parc P31-12MXA Producător Daburn
Descriere AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 603 pcs Fișa cu date P31-12MXA.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -12V Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - intrare 105 ~ 230 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 2.01" L x 2.01" W x 0.87" H (51.0mm x 51.0mm x 22.2mm) Serie P3
Pachet / Caz 5-DIP Module Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare 0.1% Reglementarea liniei 0.1%
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 25mA, 25mA 105 ~ 230 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 25mA, 25mA