2215/20WH-100
DaburnDaburn
2215/20WH-100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2215/20WH-100
Producator / Marca: Daburn
Descrierea produsului HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 100'
Foi de date: 2215/20WH-100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2215/20WH-100
Număr parc 2215/20WH-100 Producător Daburn
cantitate valabila 2751 pcs Fișa cu date 2215/20WH-100.pdf
Sârmă ecartament 20 AWG Voltaj 1000V
Serie MIL-W-16878 Type C Evaluări UL Style 1430
Alte nume 2215/20 WH-100 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime 100.0' (30.5m)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Jacket Culoare White
Jacket (Izolație) Grosime 0.016" (0.41mm) Material jachetă (izolație) Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Diametrul jachetei (izolației) 0.070" (1.78mm) Caracteristici -
descriere detaliata 20 AWG Hook-Up Wire 7/28 White 1000V 100.0' (30.5m) Conductor Strand 7/28