DTS26W21-39HN
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS26W21-39HN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS
Foi de date: DTS26W21-39HN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 854 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 854 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS26W21-39HN
Număr parc DTS26W21-39HN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 854 pcs Fișa cu date DTS26W21-39HN.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS26W21-39HN
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 39
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DTS26W21-39HN Diametru mare furnizat 21-39
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS Ratingul curent 7.5A, 13A