DTS26W21-16BA
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS26W21-16BA
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG PLUG STRGHT 16POS SKT
Foi de date: DTS26W21-16BA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DTS26W21-16BA
Număr parc DTS26W21-16BA Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 16POS SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1374 pcs Fișa cu date DTS26W21-16BA.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DDTS26W21-16BA
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 16
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului DTS26W21-16BA Diametru mare furnizat 21-16
Introduceți materialul Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium include -
Caracteristici Coupling Nut Descriere extinsă 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 16POS SKT Curent - maxim / contact Threaded
Cuplarea materialului piuliței, placare 1.640" (41.66mm) Diametrul piuliței de cuplare Chromate over Cadmium