DTS26W19-32HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS26W19-32HB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Foi de date: DTS26W19-32HB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS26W19-32HB
Număr parc DTS26W19-32HB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1035 pcs Fișa cu date DTS26W19-32HB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS26W19-32HB
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 32
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DTS26W19-32HB Diametru mare furnizat 19-32
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS Ratingul curent 7.5A