DTS26W19-32AA
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS26W19-32AA
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Foi de date: DTS26W19-32AA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DTS26W19-32AA
Număr parc DTS26W19-32AA Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1190 pcs Fișa cu date DTS26W19-32AA.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DDTS26W19-32AA
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 32
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului DTS26W19-32AA Diametru mare furnizat 19-32
Introduceți materialul Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium include -
Caracteristici Coupling Nut Descriere extinsă 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN Curent - maxim / contact Threaded
Cuplarea materialului piuliței, placare 1.520" (38.61mm) Diametrul piuliței de cuplare Chromate over Cadmium