DTS26F25-43HN
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS26F25-43HN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
Foi de date: DTS26F25-43HN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DTS26F25-43HN
Număr parc DTS26F25-43HN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1064 pcs Fișa cu date DTS26F25-43HN.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS26F25-43HN
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 43
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DTS26F25-43HN Diametru mare furnizat 25-43
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS Ratingul curent 7.5A, 13A