DTS24W23-55SN
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS24W23-55SN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
Foi de date: DTS24W23-55SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 630 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 630 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS24W23-55SN
Număr parc DTS24W23-55SN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 630 pcs Fișa cu date DTS24W23-55SN.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS24W23-55SN
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 55
Codul producătorului DTS24W23-55SN Diametru mare furnizat 23-55
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT Ratingul curent 7.5A