DTS24W23-21HE
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS24W23-21HE
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Foi de date: DTS24W23-21HE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 799 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 799 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS24W23-21HE
Număr parc DTS24W23-21HE Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 799 pcs Fișa cu date DTS24W23-21HE.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS24W23-21HE
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 21
Codul producătorului DTS24W23-21HE Diametru mare furnizat 23-21
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS Ratingul curent 13A