DTS24W23-21AN
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS24W23-21AN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS PIN
Foi de date: DTS24W23-21AN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 890 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 890 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS24W23-21AN
Număr parc DTS24W23-21AN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 890 pcs Fișa cu date DTS24W23-21AN.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DDTS24W23-21AN
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 21
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului DTS24W23-21AN Diametru mare furnizat 23-21
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS PIN Curent - maxim / contact Threaded