DTS24W15-15JN
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS24W15-15JN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Foi de date: DTS24W15-15JN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DTS24W15-15JN
Număr parc DTS24W15-15JN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1168 pcs Fișa cu date DTS24W15-15JN.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS24W15-15JN
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 15
Codul producătorului DTS24W15-15JN Diametru mare furnizat 15-15
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Ratingul curent 7.5A, 13A