DTS24W15-15AN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS24W15-15AN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Foi de date: DTS24W15-15AN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS24W15-15AN
Număr parc DTS24W15-15AN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1137 pcs Fișa cu date DTS24W15-15AN.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 (1), 20 (14) folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DDTS24W15-15AN
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 15
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului DTS24W15-15AN Diametru mare furnizat 15-15
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN Curent - maxim / contact Threaded