DTS24F21-11SB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS24F21-11SB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT
Foi de date: DTS24F21-11SB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 752 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS24F21-11SB
Număr parc DTS24F21-11SB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 752 pcs Fișa cu date DTS24F21-11SB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS24F21-11SB
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 11
Codul producătorului DTS24F21-11SB Diametru mare furnizat 21-11
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT Ratingul curent 23A