DTS20W17-26HD
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS20W17-26HD
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Foi de date: DTS20W17-26HD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 954 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 954 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS20W17-26HD
Număr parc DTS20W17-26HD Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 954 pcs Fișa cu date DTS20W17-26HD.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS20W17-26HD
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DTS20W17-26HD Diametru mare furnizat 17-26
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact D
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DTS20W17-26HC
DTS20W17-26HC
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS