DTS20F23-55HD
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS20F23-55HD
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Foi de date: DTS20F23-55HD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 936 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 936 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS20F23-55HD
Număr parc DTS20F23-55HD Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 936 pcs Fișa cu date DTS20F23-55HD.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS20F23-55HD
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 55
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DTS20F23-55HD Diametru mare furnizat 23-55
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A