DTS20F17-26HE
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS20F17-26HE
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Foi de date: DTS20F17-26HE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 914 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DTS20F17-26HE
Număr parc DTS20F17-26HE Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 914 pcs Fișa cu date DTS20F17-26HE.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS20F17-26HE
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DTS20F17-26HE Diametru mare furnizat 17-26
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact E
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DTS20F17-26HB [V001]
DTS20F17-26HB [V001]
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: RECP ASSY
In stoc: 1939 pcs
Descarca: DTS20F17-26HB [V001].pdf
RFQ
DTS20F17-26HD [V001]
DTS20F17-26HD [V001]
Descriere: RECP ASSY
In stoc: 2137 pcs
Descarca: DTS20F17-26HD [V001].pdf
RFQ
DTS20F17-26HE [V001]
DTS20F17-26HE [V001]
Descarca: DTS20F17-26HE [V001].pdf
DTS20F17-26HN
DTS20F17-26HN
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS