DTS20F15-19JB
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS20F15-19JB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Foi de date: DTS20F15-19JB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DTS20F15-19JB
Număr parc DTS20F15-19JB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1141 pcs Fișa cu date DTS20F15-19JB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DDTS20F15-19JB
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DTS20F15-19JB Diametru mare furnizat 15-19
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Ratingul curent 7.5A