DJT16F17-26PB-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: DJT16F17-26PB-LC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Foi de date: DJT16F17-26PB-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DJT16F17-26PB-LC
Număr parc DJT16F17-26PB-LC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1388 pcs Fișa cu date DJT16F17-26PB-LC.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series I, DJT Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Alte nume DDJT16F17-26PB-LC
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului DJT16F17-26PB-LC Diametru mare furnizat 17-26
Introduceți materialul Aluminum Alloy, Electroless Nickel include -
Caracteristici Coupling Nut Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Curent - maxim / contact Bayonet Lock
Cuplarea materialului piuliței, placare 1.406" (35.71mm) Diametrul piuliței de cuplare Electroless Nickel