DJT14E13-4SN
Prezentarea produsului
Număr parc: DJT14E13-4SN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Foi de date: DJT14E13-4SN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DJT14E13-4SN
Număr parc DJT14E13-4SN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1292 pcs Fișa cu date DJT14E13-4SN.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Starea RoHS Bulk Alte nume DDJT14E13-4SN
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 4
Codul producătorului DJT14E13-4SN Diametru mare furnizat 13-4
Caracteristici - Descriere extinsă 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Ratingul curent 13A