DJT10F19-11PB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DJT10F19-11PB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Foi de date: DJT10F19-11PB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DJT10F19-11PB
Număr parc DJT10F19-11PB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1191 pcs Fișa cu date DJT10F19-11PB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Starea RoHS Bulk Alte nume DDJT10F19-11PB
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 11
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DJT10F19-11PB Diametru mare furnizat 19-11
Caracteristici - Descriere extinsă 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 13A