DJT10F17-26PB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DJT10F17-26PB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Foi de date: DJT10F17-26PB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DJT10F17-26PB
Număr parc DJT10F17-26PB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1170 pcs Fișa cu date DJT10F17-26PB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Starea RoHS Bulk Alte nume DDJT10F17-26PB
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului DJT10F17-26PB Diametru mare furnizat 17-26
Caracteristici - Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Ratingul curent 7.5A