DJT10E15-18BN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DJT10E15-18BN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT FLANGE 18POS SKT
Foi de date: DJT10E15-18BN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DJT10E15-18BN
Număr parc DJT10E15-18BN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 18POS SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1844 pcs Fișa cu date DJT10E15-18BN.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series I, DJT Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DDJT10E15-18BN
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 18
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului DJT10E15-18BN Diametru mare furnizat 15-18
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT FLANGE 18POS SKT Curent - maxim / contact Bayonet Lock