D38999/26WJ24BA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/26WJ24BA
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Foi de date: D38999/26WJ24BA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/26WJ24BA
Număr parc D38999/26WJ24BA Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1213 pcs Fișa cu date D38999/26WJ24BA.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 12 (12), 16 (12) folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish J Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DD38999/26WJ24BA
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 24
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului D38999/26WJ24BA Diametru mare furnizat 25-24
Introduceți materialul Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium include -
Caracteristici Coupling Nut Descriere extinsă 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT Curent - maxim / contact Threaded
Cuplarea materialului piuliței, placare 1.890" (48.01mm) Diametrul piuliței de cuplare Chromate over Cadmium