D38999/26WH55JA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/26WH55JA
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT
Foi de date: D38999/26WH55JA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 836 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 836 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/26WH55JA
Număr parc D38999/26WH55JA Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 836 pcs Fișa cu date D38999/26WH55JA.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish H Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume D3899926WH55JA
DD38999/26WH55JA
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 55
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului D38999/26WH55JA Diametru mare furnizat 23-55
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT Ratingul curent 7.5A