D38999/26MJ19SN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/26MJ19SN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Foi de date: D38999/26MJ19SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile D38999/26MJ19SN
Număr parc D38999/26MJ19SN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4644 pcs Fișa cu date D38999/26MJ19SN.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Composite, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish J Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Starea RoHS Bulk Alte nume D3899926MJ19SN
DD38999/26MJ19SN
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului D38999/26MJ19SN Diametru mare furnizat 25-19
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Ratingul curent 23A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact N (Normal)
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/26MJ19SN-LC
D38999/26MJ19SN-LC
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
In stoc: 5591 pcs
Descarca: D38999/26MJ19SN-LC.pdf
RFQ
D38999/26MJ19SD
D38999/26MJ19SD
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: MILDTL 38999 III PLUG
In stoc: 943 pcs
Descarca:
RFQ
D38999/26MJ19SN
D38999/26MJ19SN
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT
In stoc: 669 pcs
Descarca: D38999/26MJ19SN.pdf
D38999/26MJ19SE
D38999/26MJ19SE
Descriere: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
In stoc: 532 pcs
Descarca: D38999/26MJ19SE.pdf
D38999/26MJ20AA
D38999/26MJ20AA
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 30POS INLINE
In stoc: 2728 pcs
Descarca: D38999/26MJ20AA.pdf
D38999/26MJ19SN-LC
D38999/26MJ19SN-LC
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
D38999/26MJ19SE-LC
D38999/26MJ19SE-LC