D38999/26FH53HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/26FH53HB
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Foi de date: D38999/26FH53HB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 778 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 778 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/26FH53HB
Număr parc D38999/26FH53HB Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 778 pcs Fișa cu date D38999/26FH53HB.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish H Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/26FH53HB
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 53
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului D38999/26FH53HB Diametru mare furnizat 23-53
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS Ratingul curent 7.5A
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact B
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Plug, Male Pins
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/26FH53HA
D38999/26FH53HA
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
In stoc: 889 pcs
Descarca: D38999/26FH53HA.pdf
RFQ
D38999/26FH53HB
D38999/26FH53HB
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP