D38999/26FG16AC
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/26FG16AC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN
Foi de date: D38999/26FG16AC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 900 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/26FG16AC
Număr parc D38999/26FG16AC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 900 pcs Fișa cu date D38999/26FG16AC.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish G Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Alte nume DD38999/26FG16AC
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 16
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului D38999/26FG16AC Diametru mare furnizat 21-16
Introduceți materialul Aluminum Alloy, Electroless Nickel include -
Caracteristici Coupling Nut Descriere extinsă 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Descriere CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN Curent - maxim / contact Threaded
Cuplarea materialului piuliței, placare 1.640" (41.66mm) Diametrul piuliței de cuplare Electroless Nickel
Contact Formă Plastic Materiale de contact C
Tip conector Plug Housing Materialul corpului -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/26FG16AC
D38999/26FG16AC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE