D38999/26FF11HD
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/26FF11HD
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Foi de date: D38999/26FF11HD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 968 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 968 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/26FF11HD
Număr parc D38999/26FF11HD Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 968 pcs Fișa cu date D38999/26FF11HD.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish F Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/26FF11HD
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 11
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului D38999/26FF11HD Diametru mare furnizat 19-11
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Ratingul curent 13A