D38999/26FD19HC
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/26FD19HC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS
Foi de date: D38999/26FD19HC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile D38999/26FD19HC
Număr parc D38999/26FD19HC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1131 pcs Fișa cu date D38999/26FD19HC.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish D Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/26FD19HC
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului D38999/26FD19HC Diametru mare furnizat 15-19
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS Ratingul curent 7.5A