D38999/24WJ61PC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24WJ61PC
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS
Foi de date: D38999/24WJ61PC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 775 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24WJ61PC
Număr parc D38999/24WJ61PC Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 775 pcs Fișa cu date D38999/24WJ61PC.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish J Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/24WJ61PC
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 61
Codul producătorului D38999/24WJ61PC Diametru mare furnizat 25-61
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS Ratingul curent 7.5A