D38999/24WH53JE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24WH53JE
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Foi de date: D38999/24WH53JE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 693 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24WH53JE
Număr parc D38999/24WH53JE Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 693 pcs Fișa cu date D38999/24WH53JE.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish H Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Starea RoHS Bulk Alte nume DD38999/24WH53JE
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 53
Codul producătorului D38999/24WH53JE Diametru mare furnizat 23-53
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Ratingul curent 7.5A