D38999/24WH53BN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24WH53BN
Producator / Marca: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrierea produsului CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT
Foi de date: D38999/24WH53BN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 997 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 997 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24WH53BN
Număr parc D38999/24WH53BN Producător TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 997 pcs Fișa cu date D38999/24WH53BN.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish H Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume DD38999/24WH53BN
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 53
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului D38999/24WH53BN Diametru mare furnizat 23-53
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT Curent - maxim / contact Threaded